Відділ практичної допомоги підприємствам надає консультації, психологічну підтримку підприємствам, готує пакет документів з організації роботи з охорони праці та пожежної безпеки для отримання дозволу Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Фахівцями нашої компанії проводиться обстеження стану охорони праці, рівня організації безпеки праці окремих структурних підрозділів та підприємств в цілому.

Розробка пакета документів з охороні праці для підприємства, організації, що містить у собі накази про створення служби охорони праці, призначення відповідальних осіб, у тому числі і по пожежній безпеці, розробку положень про служби підприємства, посадових інструкцій і інструкцій з охорони праці, трудового розпорядку, колективного договору тощо.

Супровід підприємств із питань охорони праці з періодичним аудитом рівня безпеки виробництва і видачею рекомендацій. Проведення аудиту по охороні праці на підприємстві з видачею рекомендацій по усуненню порушень. Консультації з охорони праці. Надання допомоги в проведенні розслідування нещасного випадку.


Украинская Баннерная Сеть